Terminal

Majakas toimub reedeti kell 19.00 Toompea 3

KES ME OLEME?

Meie oleme EKNK Toompea Koguduse alla kuuluv noortetöö. Terminal asutati aastal 2007 ning on sellest ajast saati oleme teeninud Tallinna noori. Nime muutus toimus 2021 ja nüüd kutsutakse meid Majakaks. Me usume noortesse ja nende potentsiaali. Tahame, et nad võiksid elada oma elu maksimaalselt-tundes ja armastades Jumalat.

,,Tahame olla ehtsad, julged, kirglikud ja elada kellegi suurema kui iseendi jaoks ning esindada nime, kelles on ainus lootus: Jeesus.”

Meie teenistused toimuvad reede õhtuti aadressil Toompea 3 kell 19.00-21.00. Koguneme Majakas, et ülistada Jumalat, kuulata Jumala Sõna, suhelda teistega, saada julgustatud ning inspireeritud. Meie jaoks põhiline keskpunkt on Jeesus! Oodatud on kõik vanuses 13-18 aastat ning ka pisut vanemad ja nooremad, kellel on huvi noortetöö vastu.

KODUGRUPID

Lisaks toimuvad meil nädala sees ka kodugrupid, et ehitada üles inimesi ning Jumala keskset kogukonda.