Terminal

Majakas toimub reedeti kell 19.00 Toompea 3

Kodugrupid

Me usume, et suured kogunemised on tähtsad, kuid väikesed kogunemised veel tähtsamad. Kodugrupid on nädala sees inimeste kodudes toimuvad väikesed kogunemised u. 5-12 inimesega, kus süüakse, räägitakse elulistel teemadel ning palvetatakse üksteiste vajaduste eest. Igaüks vajab enda kõrvale inimesi, kes teda mõistaks ja toetaks ja ka võimalust ise välja jagada teistele. Kodugrupid on selleks ideaalne keskkond.

Tütarlaste kodugrupp - Mona Marta Ilmjärv

Majaka tüdrukute kodugruppi on oodatud nii teismelised neiud kui ka noored täiskasvanud naised olenemata usulisest taustast. Kodugrupis väärtustame väga avatust, armastust ja ausust. Seetõttu on olulisel kohal see, et iga kohalolija saaks jagada, kuidas tal päriselt läheb. Samas on igaühel vabadus jagada nii vähe või palju, kui tal mugav on. Kodugrupis võtame ka aega palveks ja ülistuseks, vahel kuuleme kedagi sõna jagamas või teeme midagi hoopis uudset. Väga tähtsal kohal on ka teejoomine;) Kui igatsed näha enda ümber armastavat ja toetavat kogukonda õdedest Kristuses, oled teretulnud uudistama, kuidas meie tüdrukute kodukad välja näevad. 

Kodugrupid toimuvad kolmapäeviti kell 18 aadressil Toompea 3.

Noormeeste kodugrupp - Hans Joosep Alt

Kodugrupp on koht, kus saame noormeestega kokku ning jagame elu üksteisega nii nagu Jeesus oma Jüngritega. Me õpime Piiblit, räägime, kuidas läheb ning kiidame ja ülistame Jumalat! Kui sul on vaba õhtu ja pole midagi teha, siis ootame just SIND meiega liituma.

Kokku saame kolmapäeviti kell 18.00 Toompea 3